D38999/20WD15HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WD15HE
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20WD15HE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 998 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 998 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/20WD15HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WD15HE fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 998 pcs Datuen fitxa D38999/20WD15HE.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20WD15HE
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20WD15HE Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A