D38999/20FJ61HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FJ61HA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20FJ61HA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 982 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
  • Mezua
D38999/20FJ61HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FJ61HA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 982 pcs Datuen fitxa D38999/20FJ61HA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20FJ61HA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 61
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20FJ61HA Diametro handiak hornituak 25-61
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20FJ61BE
D38999/20FJ61BE
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Stockean: 991 pcs
Deskarga: D38999/20FJ61BE.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
Stockean: 1521 pcs
Deskarga: D38999/20FJ61BE.pdf
RFQ
D38999/20FJ61BN
D38999/20FJ61BN
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Stockean: 1788 pcs
Deskarga:
D38999/20FJ61HA-LC
D38999/20FJ61HA-LC
deskribapena: CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS