D38999/20FJ19SN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FJ19SN
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Fitxak: D38999/20FJ19SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/20FJ19SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FJ19SN fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1030 pcs Datuen fitxa D38999/20FJ19SN.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20FJ19SN
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20FJ19SN Diametro handiak hornituak 25-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 23A