D38999/20FJ19JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FJ19JC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Fitxak: D38999/20FJ19JC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 970 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 970 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/20FJ19JCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FJ19JC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 970 pcs Datuen fitxa D38999/20FJ19JC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu J Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20FJ19JC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20FJ19JC Diametro handiak hornituak 25-19
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Uneko balorazioa 23A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20FJ19JC
D38999/20FJ19JC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Stockean: 722 pcs
Deskarga: D38999/20FJ19JC.pdf
RFQ
D38999/20FJ19JC-LC
D38999/20FJ19JC-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT