D38999/20FH53HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FH53HA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20FH53HA.pdf
  • Mezua
D38999/20FH53HAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FH53HA fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1035 pcs Datuen fitxa D38999/20FH53HA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu H Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20FH53HA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 53
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20FH53HA Diametro handiak hornituak 23-53
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20FH53HA
D38999/20FH53HA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP