D38999/20FG16BC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FG16BC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT
Fitxak: D38999/20FG16BC.pdf
  • Mezua
D38999/20FG16BCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FG16BC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1245 pcs Datuen fitxa D38999/20FG16BC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu G Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak DD38999/20FG16BC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20FG16BC Diametro handiak hornituak 21-16
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT FLANGE 16POS SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma Plastic Harremanetarako materiala C
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Flange
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20FG16BB
D38999/20FG16BB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Stockean: 1170 pcs
Deskarga: D38999/20FG16BB.pdf
RFQ
D38999/20FG16BC
D38999/20FG16BC