D38999/20FD15HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FD15HC
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Fitxak: D38999/20FD15HC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/20FD15HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FD15HC fabrikatzailea TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1033 pcs Datuen fitxa D38999/20FD15HC.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS egoera Bulk Beste izenak DD38999/20FD15HC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20FD15HC Diametro handiak hornituak 15-15
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A