CY7C024E-55AXC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CY7C024E-55AXC
Fabrikatzaileak / Marka: Cypress Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 64K PARALLEL 100TQFP
Fitxak: CY7C024E-55AXC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CY7C024E-55AXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CY7C024E-55AXC fabrikatzailea Cypress Semiconductor
deskribapena IC SRAM 64K PARALLEL 100TQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6587 pcs Datuen fitxa CY7C024E-55AXC.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Beste izenak 428-3070
CY7C024E55AXC
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount