CY7C024-55AC
Cypress SemiconductorCypress Semiconductor
Cypress Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CY7C024-55AC
Fabrikatzaileak / Marka: Cypress Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 64K PARALLEL 100TQFP
Fitxak: CY7C024-55AC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CY7C024-55ACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CY7C024-55AC fabrikatzailea Cypress Semiconductor
Kopurua eskuragarri 4797 pcs Datuen fitxa CY7C024-55AC.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 100-TQFP (14x14)
Series - Packaging Tray
Pakete / kasua 100-LQFP Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)