SSF67A50A250PM12
Cynergy3Cynergy3
SSF67A50A250PM12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SSF67A50A250PM12
Fabrikatzaileak / Marka: Cynergy3
Produktuaren Deskribapena DL LVL FLOATSW 277MM TOTAL L
Fitxak: SSF67A50A250PM12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 392 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 392 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
SSF67A50A250PM12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SSF67A50A250PM12 fabrikatzailea Cynergy3
deskribapena DL LVL FLOATSW 277MM TOTAL L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 392 pcs Datuen fitxa SSF67A50A250PM12.pdf
Tentsioaren balorazioa 120VDC, 250VAC Mota Liquid
Aldatu ekintza-maila 1.969", 9.842" (50mm, 250mm) Series SSF67PM12
Irteerako mota Switch (2) (Dual Float) Irteerako konfigurazioa SPST-NO, SPST-NO
Beste izenak 725-1326 Tenperatura operatiboa 135°C
Muntaketa mota Panel Mount, M16x2 Thread Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Oraingo 600mA