IPSS-G1000-7S
Cynergy3Cynergy3
IPSS-G1000-7S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IPSS-G1000-7S
Fabrikatzaileak / Marka: Cynergy3
Produktuaren Deskribapena PRSSR TRNS 0-1000MBR 0-10V
Fitxak: IPSS-G1000-7S.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 330 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 330 pcs
  • Mezua
IPSS-G1000-7Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IPSS-G1000-7S fabrikatzailea Cynergy3
deskribapena PRSSR TRNS 0-1000MBR 0-10V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 330 pcs Datuen fitxa IPSS-G1000-7S.pdf
Tentsioa - hornidura 14 V ~ 32 V Amaiera estiloa Connector, 4-Pin
Hornitzaileen gailuen paketea - Series IPSS
Presio mota Vented Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Male - 3/4" (19.05mm) BSP Pakete / kasua Cylinder
Irteerako mota Analog Voltage Irteera 0 V ~ 10 V
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C Presio operatiboa 14.5 PSI (100 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa 72.52 PSI (500 kPa)
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Vented Gauge Male - 3/4" (19.05mm) BSP 0 V ~ 10 V Cylinder zehaztasun ±0.25%