IPSLAT-A1000-5
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IPSLAT-A1000-5
Fabrikatzaileak / Marka: Cynergy3
Produktuaren Deskribapena PRESSURE TRANS 0-1000MBARA 4-20M
Fitxak: IPSLAT-A1000-5.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 190 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IPSLAT-A1000-5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IPSLAT-A1000-5 fabrikatzailea Cynergy3
deskribapena PRESSURE TRANS 0-1000MBARA 4-20M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 190 pcs Datuen fitxa IPSLAT-A1000-5.pdf
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 28 V Amaiera estiloa Connector
Series IPSLAT Presio mota Absolute
Port Style Threaded Portuaren tamaina Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Irteerako mota Analog Current Irteera 4 mA ~ 20 mA
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C Presio operatiboa 14.5 PSI (100 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa 72.52 PSI (500 kPa)
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA zehaztasun ±0.5%