701ZR001N48150D100230A
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
701ZR001N48150D100230A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 701ZR001N48150D100230A
Fabrikatzaileak / Marka: Curtis Instruments
Produktuaren Deskribapena COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
Fitxak: 1.701ZR001N48150D100230A.pdf2.701ZR001N48150D100230A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
701ZR001N48150D100230Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 701ZR001N48150D100230A fabrikatzailea Curtis Instruments
deskribapena COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3796 pcs Datuen fitxa 1.701ZR001N48150D100230A.pdf2.701ZR001N48150D100230A.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
Mota Time Counter (Hour Meter) Denbora formatua 99999.9hrs
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Series 700
Berrezarri External Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
Irteerako mota - Beste izenak 17632731-0004
701ZR001N48150D10023
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Up
Errenkada bakoitzeko karaktere kopurua 6 Muntaketa mota Panel Mount
Sarrera mota Voltage Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Bistaratze mota LCD - Black Characters Erakutsi karaktereak - Altuera 0.196" (5.00mm)