F1500AA10
Curtis IndustriesCurtis Industries
F1500AA10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1500AA10
Fabrikatzaileak / Marka: Curtis Industries
Produktuaren Deskribapena LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Fitxak: F1500AA10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
F1500AA10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1500AA10 fabrikatzailea Curtis Industries
deskribapena LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3058 pcs Datuen fitxa F1500AA10.pdf
Tentsio-berreskuratutako DC - Tentsio-kalifikatutako AC 250V
Amaiera estiloa Quick Connect Series F1500
Beste izenak 364-1196
F1500AA10-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia -
Maiztasuna - Eragiketa 50/60Hz Iragazki mota Single Phase
Oraingo 10A konfigurazioa Single Stage