SM-IAC24A
CrydomCrydom
SM-IAC24A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM-IAC24A
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena AC INPUT MODULE 240V
Fitxak: SM-IAC24A.pdf
  • Mezua
SM-IAC24Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM-IAC24A fabrikatzailea Crydom
deskribapena AC INPUT MODULE 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6437 pcs Datuen fitxa SM-IAC24A.pdf
Tentsioa - Irteera 24VDC Tentsioa - Input 240VAC
Mota AC Input Module Aktibatu denbora 20ms
Itzali denbora 20ms Style Mini
Series SM Beste izenak SMIAC24A
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza AC Input Module Output Module 16mA 24VDC Output 240VAC Supply Uneko - Irteera 16mA
Oraina - Sarrera 5mA Kolore Yellow
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM-IAC24
SM-IAC24
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: AC INPUT MODULE 120V
Stockean: 5210 pcs
Deskarga: SM-IAC24.pdf
RFQ
SM-IDC24
SM-IDC24
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: DC INPUT MODULE 24V
Stockean: 6330 pcs
Deskarga: SM-IDC24.pdf
RFQ
SM-IDC15D
SM-IDC15D
Deskarga:
SM-GM-MH
SM-GM-MH
fabrikatzaileak: SkyeTek
deskribapena: GEMINI - MH
Stockean: 829 pcs
Deskarga:
SM-IAC5E
SM-IAC5E
deskribapena: AC INPUT MODULE 24V
Deskarga: SM-IAC5E.pdf
SM-CAL1
SM-CAL1
fabrikatzaileak: Amprobe
deskribapena: METER SOUND CALIBRATOR
Stockean: 370 pcs
Deskarga: SM-CAL1.pdf
SM-IDC15
SM-IDC15
SM-IAC5A
SM-IAC5A
deskribapena: AC INPUT MODULE 240V
Deskarga: SM-IAC5A.pdf
SM-GM-UB
SM-GM-UB
fabrikatzaileak: SkyeTek
deskribapena: GEMINI RFID / NFC MODULE
Stockean: 958 pcs
SM-IAC5
SM-IAC5
Deskarga: SM-IAC5.pdf
SM-IAC15
SM-IAC15