MS11-CMX60D10
CrydomCrydom
MS11-CMX60D10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS11-CMX60D10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 10A 0-60V
Fitxak: 1.MS11-CMX60D10.pdf2.MS11-CMX60D10.pdf
  • Mezua
MS11-CMX60D10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS11-CMX60D10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 10A 0-60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3299 pcs Datuen fitxa 1.MS11-CMX60D10.pdf2.MS11-CMX60D10.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 60V Tentsioa - Input 5 ~ 10VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series MS11-CMX Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Irteerako mota DC
Beste izenak CC1557 Egoera erresistentzia (Max) 18 mOhms
Muntaketa mota DIN Rail Uneko karga 10A