MCXE480D5R
CrydomCrydom
MCXE480D5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCXE480D5R
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V
Fitxak: 1.MCXE480D5R.pdf2.MCXE480D5R.pdf3.MCXE480D5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MCXE480D5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCXE480D5R fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4078 pcs Datuen fitxa 1.MCXE480D5R.pdf2.MCXE480D5R.pdf3.MCXE480D5R.pdf
Tentsioa - Karga 48V ~ 660V Tentsioa - Input 15 ~ 32VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 4-SIP
Series MCX Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SIP Irteerako mota AC
Beste izenak CC2756
MCXE480D5R-ND
Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 5A