M50100TB1000
CrydomCrydom
M50100TB1000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50100TB1000
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena MODULE PWR 100A 1000V 3PH BRIDGE
Fitxak: 1.M50100TB1000.pdf2.M50100TB1000.pdf3.M50100TB1000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 841 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
M50100TB1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50100TB1000 fabrikatzailea Crydom
deskribapena MODULE PWR 100A 1000V 3PH BRIDGE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 841 pcs Datuen fitxa 1.M50100TB1000.pdf2.M50100TB1000.pdf3.M50100TB1000.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) 1kV Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 100A
Teknologia Standard Hornitzaileen gailuen paketea Module
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Beste izenak CC1675
M50100TB1000-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Three Phase Deskribapen zehatza Bridge Rectifier Three Phase Standard 1kV Chassis Mount Module
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 100A