HDC200A120H
CrydomCrydom
HDC200A120H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HDC200A120H
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena RELAY SSR CONTACTOR DC 120A
Fitxak: 1.HDC200A120H.pdf2.HDC200A120H.pdf3.HDC200A120H.pdf4.HDC200A120H.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 458 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 458 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
HDC200A120Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HDC200A120H fabrikatzailea Crydom
deskribapena RELAY SSR CONTACTOR DC 120A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Karga 7 ~ 150 V Tentsioa - Input 90 ~ 140VAC
Amaiera estiloa Stud Series HDC
Packaging Bulk Pakete / kasua Hockey Puck
Irteerako mota DC Beste izenak CC2738
HDC200A120H-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko karga 120A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HDC16-9-E004
HDC16-9-E004
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN CAP RCPT SZ 9 BLK
Stockean: 18378 pcs
Deskarga: HDC16-9-E004.pdf
RFQ
HDC16-6
HDC16-6
deskribapena: CONN CAP RCPT SZ 6 GRAY
Stockean: 38174 pcs
Deskarga: HDC16-6.pdf
RFQ
HDC16-3
HDC16-3
deskribapena: CONN CAP RCPT SZ 3 GRAY
Deskarga: HDC16-3.pdf
HDC200A120
HDC200A120
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: RELAY SSR CONTACTOR DC 120A
Stockean: 437 pcs
Deskarga: HDC200A120.pdf
HDC200D120
HDC200D120
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: RELAY SSR CONTACTOR DC 120A 32V
Stockean: 498 pcs
Deskarga: HDC200D120.pdf
HDC200D120H
HDC200D120H