HDC100A160H
CrydomCrydom
HDC100A160H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HDC100A160H
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena RELAY SSR CONTACTOR DC 160A
Fitxak: 1.HDC100A160H.pdf2.HDC100A160H.pdf3.HDC100A160H.pdf4.HDC100A160H.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 425 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 425 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
HDC100A160Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HDC100A160H fabrikatzailea Crydom
deskribapena RELAY SSR CONTACTOR DC 160A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Karga 7 ~ 72 V Tentsioa - Input 90 ~ 140VAC
Amaiera estiloa Stud Series HDC
Packaging Bulk Pakete / kasua Hockey Puck
Irteerako mota DC Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 160A