HD60125K-10
CrydomCrydom
HD60125K-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HD60125K-10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Fitxak: HD60125K-10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 844 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 844 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HD60125K-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HD60125K-10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 844 pcs Datuen fitxa HD60125K-10.pdf
Tentsioa - Karga 48V ~ 660V Tentsioa - Input 3 ~ 32VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series HD60 Packaging Bulk
Pakete / kasua Hockey Puck Irteerako mota AC
Beste izenak CC2477
HD60125K-10-ND
Q9025460
Q9755747
Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 125A
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HD6025P
HD6025P
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: RELAY SSR 660VAC/25A DC
Stockean: 1590 pcs
Deskarga: HD6025P.pdf
RFQ
HD6025F-10
HD6025F-10
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Stockean: 1709 pcs
Deskarga: HD6025F-10.pdf
RFQ
HD600
HD600
fabrikatzaileak: FLIR
deskribapena: SOUND LEVEL METER
Stockean: 151 pcs
Deskarga: HD600.pdf
HD6025F
HD6025F
Deskarga: HD6025F.pdf
HD60125
HD60125
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V