HAC60D150H-10
CrydomCrydom
HAC60D150H-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HAC60D150H-10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SOLID STATE RELAY 600 V
Fitxak: HAC60D150H-10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 456 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
HAC60D150H-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HAC60D150H-10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SOLID STATE RELAY 600 V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 456 pcs Datuen fitxa HAC60D150H-10.pdf
Tentsioa - Karga 48 ~ 660 V Tentsioa - Input 4 ~ 32VDC
Amaiera estiloa Stud Series HAC
Packaging Bulk Pakete / kasua Hockey Puck
Irteerako mota AC Beste izenak CC2528
HAC60D150H-10-ND
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko karga 150A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HAC60D150
HAC60D150
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SOLID STATE RELAY 600 V