F1842CAH400
CrydomCrydom
Crydom
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1842CAH400
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC
Fitxak: 1.F1842CAH400.pdf2.F1842CAH400.pdf3.F1842CAH400.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
F1842CAH400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1842CAH400 fabrikatzailea Crydom
deskribapena MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1217 pcs Datuen fitxa 1.F1842CAH400.pdf2.F1842CAH400.pdf3.F1842CAH400.pdf
Tentsioa - Off egoera 400V Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 3V
egitura Common Anode - SCR/Diode Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) SCR, Diodo kopurua 1 SCR, 1 Diode
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza SCR Module 400V Common Anode - SCR/Diode Chassis Mount Module Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 1000A @ 60Hz
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA