F1827RD1400
CrydomCrydom
Crydom
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1827RD1400
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 1.4KV 25A
Fitxak: 1.F1827RD1400.pdf2.F1827RD1400.pdf3.F1827RD1400.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 937 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 937 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
F1827RD1400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1827RD1400 fabrikatzailea Crydom
deskribapena DIODE MODULE 1.4KV 25A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 937 pcs Datuen fitxa 1.F1827RD1400.pdf2.F1827RD1400.pdf3.F1827RD1400.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.55V @ 75A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 1400V
Hornitzaileen gailuen paketea Module Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Diode mota Standard Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1400V 25A (DC) Chassis Mount Module Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 25A (DC)