EL240A30-05N
CrydomCrydom
EL240A30-05N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EL240A30-05N
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Fitxak: EL240A30-05N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
EL240A30-05Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EL240A30-05N fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2844 pcs Datuen fitxa EL240A30-05N.pdf
Tentsioa - Karga 24V ~ 280V Tentsioa - Input 4 ~ 8VDC
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187"/0.250" Hornitzaileen gailuen paketea -
Series EL Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Irteerako mota AC, Zero Cross
Beste izenak CC2446 Muntaketa mota Chassis Mount
Uneko karga 30A Deskribapen zehatza Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module