DRA1-CMXE60D5
CrydomCrydom
DRA1-CMXE60D5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DRA1-CMXE60D5
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 5A 1-60V
Fitxak: 1.DRA1-CMXE60D5.pdf2.DRA1-CMXE60D5.pdf3.DRA1-CMXE60D5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DRA1-CMXE60D5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DRA1-CMXE60D5 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 5A 1-60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1613 pcs Datuen fitxa 1.DRA1-CMXE60D5.pdf2.DRA1-CMXE60D5.pdf3.DRA1-CMXE60D5.pdf
Tentsioa - Karga 1V ~ 60V Tentsioa - Input 20 ~ 28VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series DRA Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Irteerako mota DC
Beste izenak CC2294
DRA1-CMXE60D5-ND
Egoera erresistentzia (Max) 100 mOhms
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko karga 5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant