DP4RSB60E60B8
CrydomCrydom
DP4RSB60E60B8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DP4RSB60E60B8
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Fitxak: 1.DP4RSB60E60B8.pdf2.DP4RSB60E60B8.pdf3.DP4RSB60E60B8.pdf4.DP4RSB60E60B8.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 204 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 204 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
DP4RSB60E60B8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DP4RSB60E60B8 fabrikatzailea Crydom
deskribapena RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Karga 1 ~ 48 V Tentsioa - Input 18 ~ 32VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Series DP
Packaging Bulk Pakete / kasua Hockey Puck
Irteerako mota DC Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Uneko karga 60A
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Zirkuitua SPST-NO (1 Form A)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DP4RSB60E60B
DP4RSB60E60B
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Stockean: 243 pcs
Deskarga: DP4RSB60E60B.pdf
RFQ
DP4RSB60E40B5
DP4RSB60E40B5
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Stockean: 287 pcs
Deskarga: DP4RSB60E40B5.pdf
RFQ
DP4RSB60E60B5
DP4RSB60E60B5
deskribapena: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V
Stockean: 238 pcs
Deskarga: DP4RSB60E60B5.pdf
DP4RSB60E60
DP4RSB60E60