CWA48125-10
CrydomCrydom
CWA48125-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWA48125-10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Fitxak: 1.CWA48125-10.pdf2.CWA48125-10.pdf3.CWA48125-10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 666 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
CWA48125-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWA48125-10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 666 pcs Datuen fitxa 1.CWA48125-10.pdf2.CWA48125-10.pdf3.CWA48125-10.pdf
Tentsioa - Karga 48V ~ 660V Tentsioa - Input 90 ~ 280VAC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series CW48 Packaging Bulk
Pakete / kasua Hockey Puck Irteerako mota AC
Beste izenak CC2388
CWA48125-10-ND
Muntaketa mota Chassis Mount
Uneko karga 125A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant