CWA24125-10
CrydomCrydom
CWA24125-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWA24125-10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Fitxak: 1.CWA24125-10.pdf2.CWA24125-10.pdf3.CWA24125-10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 769 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
CWA24125-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWA24125-10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 769 pcs Datuen fitxa 1.CWA24125-10.pdf2.CWA24125-10.pdf3.CWA24125-10.pdf
Tentsioa - Karga 24V ~ 280V Tentsioa - Input 90 ~ 280VAC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series CW24 Packaging Bulk
Pakete / kasua Hockey Puck Irteerako mota AC
Muntaketa mota Chassis Mount Uneko karga 125A