CTB16-1200CWPT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTB16-1200CWPT
  • Mezua
CTB16-1200CWPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTB16-1200CWPT fabrikatzailea Crydom
deskribapena TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5505 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Off egoera 1.2kV Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac mota Alternistor - Snubberless Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 16A
Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 160A, 168A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 35mA
Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA konfigurazioa Single