CKRD2410-10
CrydomCrydom
CKRD2410-10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CKRD2410-10
Fabrikatzaileak / Marka: Crydom
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Fitxak: 1.CKRD2410-10.pdf2.CKRD2410-10.pdf3.CKRD2410-10.pdf4.CKRD2410-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CKRD2410-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CKRD2410-10 fabrikatzailea Crydom
deskribapena SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Karga 24V ~ 280V Tentsioa - Input 4 ~ 32VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Hornitzaileen gailuen paketea -
Series CKR24 Packaging Bulk
Pakete / kasua SSR with Integrated Heat Sink Irteerako mota AC
Beste izenak CC1528
CKRD241010
Muntaketa mota DIN Rail
Uneko karga 10A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant