SDSP100S110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDSP100S110A
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 100SEC DIN RAIL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SDSP100S110Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDSP100S110A fabrikatzailea Crouzet
Kopurua eskuragarri 4347 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 110VAC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Screwdriver Slot Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)