SDS5S220A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDS5S220A
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 5SEC DIN RAIL
Fitxak:
  • Mezua
SDS5S220Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDS5S220A fabrikatzailea Crouzet
deskribapena RELAY TIME DELAY 5SEC DIN RAIL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5589 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 220VAC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Fixed Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Series SDS Erlazio mota Solid State Relay
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Repeat Cycle
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa - Zirkuitua -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SDS60DT LOOM KT
SDS60DT LOOM KT
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: WIRE HARNESS FOR SDS SER PWR SUP
Stockean: 18494 pcs
Deskarga: SDS60DT LOOM KT.pdf
RFQ
SDS5S110A
SDS5S110A
fabrikatzaileak: Crouzet
deskribapena: SS TIMR RPT CYCLE, 5S, 110VAC
Stockean: 6256 pcs
Deskarga:
RFQ
SDS60Q CON KIT
SDS60Q CON KIT
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: CONN KIT FOR SDS POWER SUPP
Deskarga: SDS60Q CON KIT.pdf
SDS25S110A
SDS25S110A
fabrikatzaileak: Crouzet
deskribapena: SS TIMR RPT CYCLE, 25S, 110VAC
Deskarga:
SDS2M110A
SDS2M110A
deskribapena: SS TIMR RPT CYCLE, 2M, 110VAC
SDS60 COVER KIT
SDS60 COVER KIT
deskribapena: COVER FOR SDS SERIES POWER SUPP
Deskarga: SDS60 COVER KIT.pdf
SDS60 CON KIT
SDS60 CON KIT
Deskarga: SDS60 CON KIT.pdf
SDS60 LOOM KIT
SDS60 LOOM KIT
Deskarga: SDS60 LOOM KIT.pdf
SDS3S110A
SDS3S110A
deskribapena: SS TIMR RPT CYCLE, 3S, 110VAC
SDS60Q LOOM KIT
SDS60Q LOOM KIT
Deskarga: SDS60Q LOOM KIT.pdf
SDS3M24A
SDS3M24A
deskribapena: SS TIMR RPT CYCLE, 3M, 24VAC