R80080009
CrouzetCrouzet
Crouzet
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R80080009
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena BRUSHLESS MOTOR
Fitxak:
  • Mezua
R80080009ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R80080009 fabrikatzailea Crouzet
deskribapena BRUSHLESS MOTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3593 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Mota -
Torque - Puntuazioa (oz-in / mNm) - Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) -
Amaiera estiloa - Tamaina / dimentsioa -
Series - RPM -
Power - Rated - Tenperatura operatiboa -
Zuloen arteko tartea - Motor mota -
Luzera - Eraztuna eta estalkia - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Gear murrizketa-erlazioa - Funtzio -
Ezaugarriak - Kodetzaile mota -
Diametroa - Shaft - Deskribapen zehatza
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
R8005ANX
R8005ANX
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 800V 5A TO220
Stockean: 44292 pcs
Deskarga: R8005ANX.pdf
RFQ
MSME082S1C
MSME082S1C
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC