MDA2R10MV2
CrouzetCrouzet
MDA2R10MV2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDA2R10MV2
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 9999HR 10A 250V
Fitxak: MDA2R10MV2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 648 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 648 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
MDA2R10MV2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDA2R10MV2 fabrikatzailea Crouzet
deskribapena RELAY TIME DELAY 9999HR 10A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 648 pcs Datuen fitxa MDA2R10MV2.pdf
Tentsioa - hornidura 24 ~ 240VAC/DC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Up/Down Digit Keys Amaiera estiloa Plug In, 8 Pin (Octal)
Series TMR48D Beste izenak 966-1882
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio On-Delay
Deskribapen zehatza On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.001 Sec ~ 9999 Hrs Delay 10A @ 250VAC Socketable Denbora atzeratzea 0.001 Sec ~ 9999 Hrs
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 10A @ 250VAC Zirkuitua DPDT (2 Form C)