LIRT110A
CrouzetCrouzet
LIRT110A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LIRT110A
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V
Fitxak: LIRT110A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 871 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LIRT110Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LIRT110A fabrikatzailea Crouzet
deskribapena RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 871 pcs Datuen fitxa LIRT110A.pdf
Tentsioa - hornidura 110VAC Mota Current Sensing AC
Trip egoera Energized High Trip Gama 0.035 ~ 7.07A AC, 0.05 ~ 10A AC
Series IR.T Irteerako mota Relay
Beste izenak 646-1155 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Denbora atzeratzea 0.1 Sec ~ 10 Sec Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 10A @ 250VAC
Zirkuitua SPDT (1 Form C)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Crouzet
deskribapena: HWTM 208-480VAC 3PH-THRM MTR
Stockean: 413 pcs
Deskarga: 84873027.pdf
RFQ
LIRT24A
LIRT24A
fabrikatzaileak: Crouzet
deskribapena: CRNT CTRL RLY, 11-PIN, 24VAC