IMM3381.5M12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMM3381.5M12
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena IPD M8 SHLD 3W SPST M12
Fitxak:
  • Mezua
IMM3381.5M12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMM3381.5M12 fabrikatzailea Crouzet
deskribapena IPD M8 SHLD 3W SPST M12 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4394 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Connector
estali Shielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.059" (1.5mm)
Erantzunaren maiztasuna - Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M8
Irteerako mota PNP-NC, 3-Wire Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Gorputza Nickel-Plated Brass
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
adierazlea LED Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8