IMM3281.5C
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMM3281.5C
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena IPD M8 SHLD 3W SPST 2M
Fitxak:
  • Mezua
IMM3281.5Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMM3281.5C fabrikatzailea Crouzet
deskribapena IPD M8 SHLD 3W SPST 2M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6013 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Shielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.059" (1.5mm)
Erantzunaren maiztasuna - Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M8
Irteerako mota PNP-NO, 3-Wire Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Gorputza Nickel-Plated Brass
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
adierazlea LED Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8