GDS2R10MV2
CrouzetCrouzet
GDS2R10MV2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GDS2R10MV2
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena RELAY TIME DELAY 9999HR 10A 250V
Fitxak: GDS2R10MV2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 507 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
GDS2R10MV2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GDS2R10MV2 fabrikatzailea Crouzet
deskribapena RELAY TIME DELAY 9999HR 10A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 507 pcs Datuen fitxa GDS2R10MV2.pdf
Tentsioa - hornidura 24 ~ 240VAC/DC Denbora hasteko metodoa Input Voltage
Denbora doitze doikuntza metodoa Up/Down Digit Keys Amaiera estiloa Plug In, 11 Pin (Octal)
Series TMR48D Beste izenak 966-1885
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Programmable (Multi-Function)
Deskribapen zehatza Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.001 Sec ~ 9999 Hrs Delay 10A @ 250VAC Socketable Denbora atzeratzea 0.001 Sec ~ 9999 Hrs
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 10A @ 250VAC Zirkuitua DPDT (2 Form C)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GDS04
GDS04
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Stockean: 4533 pcs
Deskarga:
RFQ
GDSN 307-1KK
GDSN 307-1KK
fabrikatzaileak: Belden's Hirschmann
deskribapena: DIN VALVE CONNECTOR 4POS
Stockean: 26073 pcs
Deskarga: GDSN 307-1KK.pdf
RFQ
GDS08
GDS08
Deskarga:
GDS04S
GDS04S
GDS04STR
GDS04STR
Deskarga: GDS04STR.pdf
GDSN 307-5 ECO
GDSN 307-5 ECO
deskribapena: FLAT GASKET FOR GDSN SERIES
GDS08STR
GDS08STR
Deskarga: GDS08STR.pdf
GDS06STR
GDS06STR
Deskarga: GDS06STR.pdf
GDSN 307-4
GDSN 307-4
GDS06
GDS06
GDS06S
GDS06S
GDS08S
GDS08S