DIRTSP82110A
CrouzetCrouzet
DIRTSP82110A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DIRTSP82110A
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena CRNT CTRL RLY, RELIANCE, 110VAC
Fitxak:
  • Mezua
DIRTSP82110Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DIRTSP82110A fabrikatzailea Crouzet
deskribapena CRNT CTRL RLY, RELIANCE, 110VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5933 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 110VAC Mota Current Sensing AC
Trip egoera Energized High Trip Gama 3.5 ~ 70.7mA, 0.035 ~ 7.07A
Series IR.T Irteerako mota Relay
Beste izenak 966-1819
DIRTSP82110A-ND
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 60°C
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Denbora atzeratzea 0.1 Sec ~ 10 Sec
Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 10A @ 250VAC Zirkuitua SPDT (1 Form C)