84210M02CNNS0.1
CrouzetCrouzet
Crouzet
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 84210M02CNNS0.1
Fabrikatzaileak / Marka: Crouzet
Produktuaren Deskribapena SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V
Fitxak: 84210M02CNNS0.1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
84210M02CNNS0.1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 84210M02CNNS0.1 fabrikatzailea Crouzet
deskribapena SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1974 pcs Datuen fitxa 84210M02CNNS0.1.pdf
Amaiera estiloa Card Edge/Solder Pad Series 84210
Zabalera sekzioa 0.315" (8.00mm) Irakurri 0 ~ 1
Panela ebakitzeko neurriak - Packaging Bulk
Irteerako kodea BCD Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Atal kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In
Etxebizitza materiala Polyphenylene Oxide (PPO) Ezaugarriak -
Amaitu kapsulak Sold Separately Bizitza elektrikoa 1,000,000 Cycles
Erakutsi karaktereak - Altuera 0.180" (4.57mm) Deskribapen zehatza Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 250VAC/50VDC Panel Mount, Snap-In
Flange atzean sakonera 36.50mm Kontaktuen balorazioa @ tentsioa 0.1A @ 250VAC/50VDC