C4SMK-GJS-CV34Q8T1
Cree
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C4SMK-GJS-CV34Q8T1
Fabrikatzaileak / Marka: Cree
Produktuaren Deskribapena LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H
Fitxak: C4SMK-GJS-CV34Q8T1.pdf
  • Mezua
C4SMK-GJS-CV34Q8T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C4SMK-GJS-CV34Q8T1 fabrikatzailea Cree
deskribapena LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6073 pcs Datuen fitxa C4SMK-GJS-CV34Q8T1.pdf
Uhin - gailurra - Uhin - dominatzailea 527nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.4V Angeluen ikuspegia -
Hornitzaileen gailuen paketea 4mm Oval Tamaina / dimentsioa -
Series Screen Master® Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 3372mcd
Lentearen gardentasuna Clear Lens Style / Tamaina Oval with Domed Top, 3.90mm x 3.00mm
Lente kolorea Green Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera (Max) 10.50mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Uneko - Test 20mA