PTVA035002EV-V1-R0
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
PTVA035002EV-V1-R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTVA035002EV-V1-R0
Fabrikatzaileak / Marka: Cree Wolfspeed
Produktuaren Deskribapena IC AMP RF LDMOS H-36275-4
Fitxak: PTVA035002EV-V1-R0.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 333 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 333 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
PTVA035002EV-V1-R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTVA035002EV-V1-R0 fabrikatzailea Cree Wolfspeed
deskribapena IC AMP RF LDMOS H-36275-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 333 pcs Datuen fitxa PTVA035002EV-V1-R0.pdf
Tentsioa - Proba 50V Tentsioaren balioa 105V
Transistore mota LDMOS Hornitzaileen gailuen paketea H-36275-4
Series - Energia - Irteera 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua H-36275-4
Beste izenak PTVA035002EVV1R0XTMA1
PTVA035002EVV1R0XTMA1-ND
SP001401300
Zarataren irudia -
Irabazia 18dB Frequency 390MHz ~ 450MHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS 50V 500mA 390MHz ~ 450MHz 18dB 500W H-36275-4 Uneko balorazioa -
Uneko - Test 500mA