CCS050M12CM2
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
CCS050M12CM2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCS050M12CM2
Fabrikatzaileak / Marka: Cree Wolfspeed
Produktuaren Deskribapena MOSFET 6N-CH 1200V 87A MODULE
Fitxak: CCS050M12CM2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 204 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 204 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CCS050M12CM2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCS050M12CM2 fabrikatzailea Cree Wolfspeed
deskribapena MOSFET 6N-CH 1200V 87A MODULE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204 pcs Datuen fitxa CCS050M12CM2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 2.5mA Hornitzaileen gailuen paketea Module
Series Z-FET™ Z-Rec™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 50A, 20V
Energia - Max 337W Packaging Bulk
Pakete / kasua Module Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2.810nF @ 800V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 20V FET mota 6 N-Channel (3-Phase Bridge)
FET Feature Silicon Carbide (SiC) Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1200V (1.2kV)
Deskribapen zehatza Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 1200V (1.2kV) 87A (Tc) 337W Chassis Mount Module Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 87A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CCS12-S8-M0
CCS12-S8-M0
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Stockean: 1071464 pcs
Deskarga: CCS12-S8-M0.pdf
RFQ
CCS10/3
CCS10/3
fabrikatzaileak: B+B SmartWorx, Inc.
deskribapena: PUSH JUMPER 3POLE 10MM TB 20PC