C2M1000170D
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
C2M1000170D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2M1000170D
Fabrikatzaileak / Marka: Cree Wolfspeed
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1700V 4.9A TO247
Fitxak: C2M1000170D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C2M1000170Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2M1000170D fabrikatzailea Cree Wolfspeed
deskribapena MOSFET N-CH 1700V 4.9A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12187 pcs Datuen fitxa C2M1000170D.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 100µA Vgs (Max) +25V, -10V
Teknologia SiCFET (Silicon Carbide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3
Series Z-FET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.1 Ohm @ 2A, 20V
Power Dissipation (Max) 69W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 191pF @ 1000V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 20V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 20V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1700V Deskribapen zehatza N-Channel 1700V 4.9A (Tc) 69W (Tc) Through Hole TO-247-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.9A (Tc)