CT10-1040-A2
Coto TechnologyCoto Technology
CT10-1040-A2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CT10-1040-A2
Fabrikatzaileak / Marka: Coto Technology
Produktuaren Deskribapena SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Fitxak: 1.CT10-1040-A2.pdf2.CT10-1040-A2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CT10-1040-A2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CT10-1040-A2 fabrikatzailea Coto Technology
deskribapena SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110061 pcs Datuen fitxa 1.CT10-1040-A2.pdf2.CT10-1040-A2.pdf
Tentsioa - DC aldatzea 200V Tentsioa - AC aldatzea 140V
Mota Molded Body Amaiera estiloa Axial, Flat
Tamaina - Gorputza 0.505" L x 0.095" W x 0.095" H (12.83mm x 2.41mm x 2.41mm) Series CT10
Askatu irismena 3 ~ 35AT Power - Rated 10W
Packaging Tape & Reel (TR) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Funtzionamendua Range 10 ~ 40AT Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Oro har 0.614" (15.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Kontseiluko goian -
Deskribapen zehatza Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 40AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Surface Mount Uneko - Aldaketa 500mA (AC/DC)
Uneko - Egin 500mA (DC) Zirkuitua SPST-NO