| Zenbakiaren zenbakia | 8L61-05-101 | fabrikatzailea | Coto Technology |
|---|---|---|---|
| deskribapena | RELAY REED SPDT 250MA 5V | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 9976 pcs | Datuen fitxa | 8L61-05-101.pdf |
| Aktibatu tentsioa (gehienez) | 3.8 VDC | Aktibatu tentsioa (gutxienez) | 0.5 VDC |
| Amaiera estiloa | J Lead | Tentsio aldatzea | 100VAC, 100VDC - Max |
| Series | 8L | Askatu ordua | 1ms |
| Packaging | Tube | Beste izenak | 306-1273 8L61-05-101-ND 8L6105101 |
| Tenperatura operatiboa | -20°C ~ 85°C | Denbora eragilea | 1ms |
| Muntaketa mota | Surface Mount | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Ezaugarriak | Electrostatic Shield |
| Kontaktuen balorazioa (oraingo) | 250mA | Harremanetarako materiala | - |
| Harremanetarako formularioa | SPDT (1 Form C) | Bobina tentsioa | 5VDC |
| Bobina mota | Non Latching | Bobina erresistentzia | 200 Ohms |
| Coil Power | - | Bobina korrontea | 25.0mA |