ZTS1R52405
CoselCosel
ZTS1R52405 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZTS1R52405
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V
Fitxak: 1.ZTS1R52405.pdf2.ZTS1R52405.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
ZTS1R52405ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZTS1R52405 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4389 pcs Datuen fitxa 1.ZTS1R52405.pdf2.ZTS1R52405.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.10" L x 0.39" W x 0.83" H (28.0mm x 10.0mm x 21.0mm)
Series * Energia (Watts) 1.5W
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 1776-2862
ZTS1R52405-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 71°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 71% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 300mA 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 300mA eskaerak ITE (Commercial)