TUXS200F50
CoselCosel
TUXS200F50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUXS200F50
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER
Fitxak: TUXS200F50.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 632 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
TUXS200F50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUXS200F50 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 632 pcs Datuen fitxa TUXS200F50.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 50V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.00" L x 2.00" W x 1.12" H (76.2mm x 50.8mm x 28.4mm) Series TUX
Energia (Watts) 200W Pakete / kasua 8-DIP Module
Beste izenak 1776-1101 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 100mV Lineako araudia 100mV
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 4A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TUXS150F50
TUXS150F50
fabrikatzaileak: Cosel
deskribapena: AC/DC POWER SUPPLY
Stockean: 688 pcs
Deskarga: TUXS150F50.pdf
RFQ
P37X
P37X
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Stockean: 730 pcs
Deskarga: P37X.pdf
RFQ
P31-12W
P31-12W
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT