SUTS6053R3
CoselCosel
SUTS6053R3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SUTS6053R3
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V
Fitxak: 1.SUTS6053R3.pdf2.SUTS6053R3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
SUTS6053R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SUTS6053R3 fabrikatzailea Cosel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2816 pcs Datuen fitxa 1.SUTS6053R3.pdf2.SUTS6053R3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 500V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 9V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.48" L x 0.36" W x 1.04" H (37.6mm x 9.2mm x 26.4mm)
Series * Energia (Watts) 4W
Pakete / kasua 7-SIP Module Beste izenak 1776-2800
SUTS6053R3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 72% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.2A 4.5V - 9V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.2A eskaerak ITE (Commercial)